Bağış ve Yardım

BİZE ULAŞIN
(0216) 344 41 35

MAVERA VAKFI 2020-2021 EĞİTİM YILI BURS KAZANAN ÖĞRENCİLER ASİL LİSTE

2020 dönemi Mavera Vakfı burs başvuruları sonuçlandı.
Burs kazananların gerekli evrakları sisteme yüklemeleri gerekmektedir. Burs sistemine erişmek için tıklayın.

MAVERA VAKFI 2020-2021 EĞİTİM YILI BURS KAZANAN ÖĞRENCİLER ASİL LİSTE

Sıra No. Ad Soyad Üniversite Adı Fakülte Adı
1 Abdramane Mahamat Ali Karabük Üniversitesi Mühendislik Fakültesi
2 MUHAMMET ALİ DİLEKOĞLU KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ TIP
3 Noraine Manlay Sağlık bilimleri üniversitesi Hamideyi sağlık bilimleri fakültesi
4 Banu hüma aydın İstanbul Üniversitesi Hukuk
5 Oumar Diakite Istanbul Ticaret Universitesi İşletme Fakültesi
6 Hanad mohamed abdi Bartın üniversite Fen fakültesi
7 ABDURRAHIM İMİN ERCİYES ÜNİVERSİTESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
8 Huzeyfe Yılmaz Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi
9 Zeliha Kumru ANADOLU ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM FAKÜLTESİ
10 Bai Sahla Abdullah İstanbul Sabahattin Zaim Üniversity Üluskararasi İlşkiler
11 Zahra Rahimi Trakya Üniversitesi Salık hizmetleri meslek yüksek okulu
12 Melike Bayrakçeken Istanbul Hukuk Fakültesi (UOLP HAMBURG)
13 Merve Baykal MARMARA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
14 esma hatun çobanoğlu Süleyman Demirel Üniversitesi iktisadi ve idari bilimler
15 ibrahim Şak-şak ÇANKIRI KARATEKIN ÜNİVERSİTESİ İSLAMI ILIMLER fakültesi
16 MEHMET SANİ ÖZDEMİR Akdeniz üniversitesi Hukuk
17 SAMAA A.I. ABUJARBOU Fatih sultan mohamed Güzal sanatlar
18 Mohammed alhalabı Istanbul madeniyet üniversitesi MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ
19 sibe elcohen Harran üniversitesi Mühendislik
20 Lahmudin Menak AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ Mühendisliği
21 Adam Haroun Tabır Karabük Üniversitesi Mühendislik fakültesi
22 OSMAN EMRE SARISAKAL Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi
23 Muhammed Ali Kayran İbn Haldun Üniversitesi İslami İlimler
24 Yusuf Can KARAGÖZ Koç Üniversitesi MÜHENDİSLİK
25 sertaç polat Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi
26 Şeyma Yavuz İstanbul Medeniyet Üni. Eğitim
27 sadettin kılıç Yeni Yüzyıl Üniversitesi Tıp Fakültesi
28 melike burak kafkas üniversitesi ilahiyat fakültesi
29 Esra Nur Çeber Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Tıp Fakültesi
30 CANSU BOLAT Hacettepe Üniversitesi Eğitim Fakültesi
31 Burcu Yeşilyurt Kastamonu üniversitesi İletişim fakültesi
32 Ayşe Nur Yilmaz Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi
33 Nurudeen Lamini Yıldız teknik üniversitesi Kimya ve Metalurji fakültesi
34 Norsarah Sağlık bilimleri Üniversitesi Gülhane Sağlık Bilimleri fakültesi
35 Fatih kader Yildiz teknik unuverstesi Gemi insaat ve makinalar fakultesi
36 Aiymbubu Keneshbekova İstanbul Ticaret Üniversitesi İletişim Fakültesi
37 Mama samba KTO Karatay Tıp fakültesi
38 Mahamatnourii adoum Bartın üniversite Fen fakültesi
39 muhammed yusuf durmaz marmara üniversitesi hukuk fakültesi
40 KEMAL AKTAN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ HUKUK
41 Sinem Sarıgül İstanbul Üniversitesi – Cerrahpaşa Mühendislik Fakültesi
42 Betül Zehra Çörek Yeditepe Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
43 muzaffer lokman canan özyeğin üniversitesi mühendislik
44 oğulcan akın Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi
45 ayşe Kocabaş altınbaş üniversitesi diş hekimliği fakültesi
46 Ceren Su Aşık Okan Üniversitesi Hukuk Fakültesi
47 Samet Koç Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
48 Bahar Bitik İstanbul Üniversitesi Hukuk
49 Alperen Biçer Sağlık Bilimleri Üniversitesi Gülhane Tıp Fakültesi
50 Canan Akkurt İstanbul Medipol üniversitesi Sağlık bilimleri fakültesi
51 ceren görmez KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK bilimleri
52 Melek Yılmaz Van yüzüncü yıl Eczacılık
53 Rezzan kaya Siirt üniversitesi Tıp Fakültesi
54 Mücahit Demir Kocaeli Üniversitesi Hukuk Fakültesi
55 Sercan Yel Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi
56 Melike Bora Giresun Üniversitesi Eğitim Fakültesi
57 Neslihan Mardin Artuklu ünversitesi Sağlık bilimler fakültesi
58 Gizem Deniz Abant İzzet Baysal üniversitesi İlahiyat
59 Yusuf Demirel Kocaeli Üni Hukuk Fakültesi
60 Ezgi Yıldız Akdeniz Üniversitesi Hemşirelik Fakültesi
61 Songül Göktaş Muğla sıtkı koçman üniversitesi sosyal bilimler enstitüsü
62 Safiye nur Kar Gaziosmanpaşa üniversitesi Sağlık bilimleri fakultesi
63 Mehmet Ağır 7 Aralık Üniversitesi İlahiyat
64 Filiz Fidan Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Tıp Fakültesi
65 Vedat Alphan Artvin Çoruh üniversitesi Sağlık
66 Kenan Al Gaziantep üniversitesi Tıp Fakültesi
67 Remziye Kabak Dicle üniversitesi eğitim fakültesi
68 Gamzenur Felek Kırıkkale üniversitesi Eğitim fakültesi
69 Fatmanur GÜLÜMSER Trakya Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi
70 Sinem Atmaca Orta doğu teknik üniversitesi Eğitim fakültesi
71 Fatih YAVUZ Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakultesi
72 Ayça sümengen ankara üniversitesi hukuk fakültesi
73 ABDUR RAHMAN JAMI MARMARA ÜNİVERSİTESİ İLAHİYAT FAKULTESİ
74 tuğba karapınar esenyurt mühendislik ve mimarlık fakültesi
75 Hatice Sert Marmara Üniversitesi İlahiyat
76 EDA NUR GÜNER Marmara Üniversitesi Eğitim Fakültesi
77 meryem bukan marmara üniversitesi diş fakültesi
78 Muhammed cesim akar isatnbul saglik bilimleri univertsei Hamidiye Fakültesi
79 Fatih Demirkol İstanbul Teknik Üniversitesi Maden Fakültesi
80 Elif Şükran İŞLER Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi
81 Elif Ural İstanbul Gelişim Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi
82 SIDDIKA BERFİN BALLI bahçeşehir üniversitesi hukuk
83 Dilay buse göksu Sağlık bilimleri üniversitesi Eczacılık fakültesi
84 Esma Özcanan Üsküdar Üniversitesi Tıp Fakültesi
85 Ekrem Şaşmaz Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi
86 Lütfiye eriş GAZİ ÜNİVERSİTESİ Fen Fakültesi
87 Fidan Demir Yalova üniversitesi Saglik fakultesi
88 Sevcan yıldırım Ağrı ibrahim çeçen Eğtim
89 Fatma sökmen Atatürk üniversitesi Hemşirelik
90 Fatma Kaya ANKARA HACI BAYRAM VELİ GÜZEL SANATLAR
91 Hayreddin Özdemir Muğla Sıtkı Koçman üniversitesi Mühendislik fakültesi
92 Hilal Taşpınar Bursa Uludağ Üniversitesi Hukuk Fakültesi
93 Ramazan Kocaeli üniversitesi Hukuk
94 Serdar Yıldız Akdeniz Üniversitesi Eğitim Fakültesi
95 ÖMER SERKAN GENC HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK FAKÜLTESİ
96 Semanur Türkoğlu Giresun Üniversitesi Eğitim Fakültesi
97 Merve baştürk Hacettepe üniversitesi Hemşirelik fakültesi
98 Ahmet Selim Eren Ankara Yıldırım Beyazı Üniversitesi Hukuk
99 AYŞEGÜL ÖNDER KARABÜK ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK FAKÜLTESİ
100 AYŞE UYANIK MARDİN ARTUKLU ÜNİVERSİTESİ BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR ÖĞRETİMİ
101 Mehmet Akdağ Akdeniz üniversitesi Tıp fakültesi
102 Şahbettin Işık Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi
103 Hayat Ordu Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi
104 Aliye akıl Afyon kocatetepe üniversitesi Veteriner fakültesi
105 nurullah gök GAZİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
106 Bünyamin Badıllı Batman üniversitesi Fen edebiyat fakültesi
107 Serkan Burun Kafkas Üniversitesi Ilahiyat fakültesi
108 Betül Özdemir Erciyes üniversitesi Güzel Sanatlar fakültesi
109 evin yağız Bayburt ilahiyat
110 Süleyman Barışkan Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bılimler Fakültesi
111 Yeliz Kabakçı Adıyaman üniversitesi Eğitim fakültesi
112 Ali Kaan Gündeş İstanbul Kültür Üniversitesi Mühendislik Fakültesi
113 edanur münas SAĞLIK BİLİMLERİ GÜLHANE TIP
114 Ferhat Baki İstanbul Medeniyet Üniversitesi Tıp
115 Bilal Uyanık İstanbul Teknik Üniversitesi Elektrik elektronik
116 Barış KAYA Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi
117 berna koçkurt yeni yüzyıl üniversitesi tıp fakültesi
118 zehra yılmaz Medipol Üniversitesi İletişim Fakültesi
119 Edanur Kuzu Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi
120 Yağmur Sarı Muş alparslan ünüversitesi Sağlık bilimler fakültesi
121 Burak Emre Özel Erciye Üniversitesi Mühendislik Fakültesi
122 Cevher Balur Türk Hava Kurumu Üniversitesi Havacılık ve Uzay Bilimleri
123 Dinçer Akdeniz Necmettin Erbakan üniversitesi Siyasi bilimler fakültesi
124 Eylem Er İnönü üniversitesi Tip fakultesi
125 Ayetullah Tuncel Kırşehir Ahi Evran TIP FAKÜLTESİ
126 emrah bayhan muğla sıtkıkocaman üniversitesi fethiye işletme fakültesi
127 Cihan Dağdelen Akdeniz Üniversitesi Tıp fakültesi
128 Emin Karakaş Akdeniz Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi
129 cihan ölmez Akdeniz Üniversitesi Eğitim fakültesi
130 Fatma Gül Adıyaman Üniversitesi Sağlık Bilimleri fakültesi
131 emre izmir yüksek teknoloji enstitüsü mühendislik
132 Cansu Baltacıoğlu Atatürk Üniversitesi Mühendislik Fakültesi
133 Ayşe Aslı Kılıçaslan Mersin Üniversitesi Eczacılık Fakültesi
134 betül ural Balıkkesir üniversitesi mimarlık fakültesi
135 Cemile tari Siirt Egitim
136 Ferhat Coşkun İzmir Bakırçay Üniversitesi Tıp Fakültesi
137 Hilali Hassan Nzaramba İstanbul Ticaret Üniversitesi İktisat ve idari bilimler fakültesi
138 Emir Timur istanbul gelişim üniversitesi sağlık bilimleri yüksekokulu
139 Ecrin Dodurga İstanbul Teknik Üniversitesi Fen ve Edebiyat Fakültesi
140 Emincan Bilgiözü İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi
141 Umutcan kılıç İstanbul teknik üniversitesi Makine fakültesi
142 Şevki Yıldırım İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi
143 Muhammed Said Kaya İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ-CERRAHPAŞA HASAN ALİ YÜCEL EĞİTİM FAKÜLTESİ
144 suzan okuyan istanbul medeniyet üniversitesi turizm fakültesi
145 sümeyye kaplan istanbul medeniyet üniversitesi edebiyat fakültesi
146 Esra Küçükaydın Sağlık Bilimleri Üniversitesi Uluslararası Tıp Fakültesi
147 feyzullah oğuz marmara mühendislik
148 İbrahim Can Öge İstanbul 29 mayıs üniversitesi İlahiyat
149 Yunus Emre Özdemir Boğaziçi Üniversitesi Mühendislik Fakültesi
150 öznur yıldız MARMARA ÜNİVERSİTESİ ATATÜRK EĞİTİM FAKÜLTESİ
151 Enes Çelebi Biruni Üniversitesi(TAM BURSLU) Eğitim
152 Esmanur korur İstanbul sabahattin zaim üniversitesi Mühendislik ve doğa Bilimleri Fakültesi
153 Süreyya Timuri Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Mimarlık Fakültesi
154 Nisa Tüyüboz İstanbul Yeni Yüzyıl Ünv Hukuk
155 HACER BULUT İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İLAHİYAT
156 Arya Güç Kadir Has Üniversitesi Hukuk
157 Ayşe Gül Yıldız İstanbul Medeniyet Üniversitesi Tıp Fakültesi
158 merve şit İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi İşletme ve Yönetim Bilimleri Fakültesi
159 Yaren Gül Kılıç İstanbul Medeniyet Üniversitesi Sanat Tasarım ve Mimarlık Fakültesi
160 sümeyye kaplan İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ TIP
161 Deniz Mert Esinduy Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi
162 beril şentürk marmara üniversitesi diş hekimliği fakültesi
163 Batuhan Özdemir Boğaziçi Üniversitesi Mühendislik Fakültesi
164 zehra betül fenerci İstanbul Aydın Üniversitesi Yabancı Diller Yüksekokulu
165 Esra Dumanlıdağ Yıldız Teknik Üniversitesi Gemi İnşaatı ve Denizcilik Fakültesi
166 Ebrar taş Istanbul teknik üniversitesi Fen edebiyat fakültesi
167 Yusuf akdere Marmara Üniversitesi ilahiyat
168 Pakize Nur Yiğit İSTANBUL MEDENİYET ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
169 Burak Emre Aktaş İSTANBUL 29 MAYIS ÜNİVERSİTESİ İLAHİYAT
170 Hasan Kamil Aydın İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler
171 Ayşe Karatay Sağlık Bilimleri Üniversitesi Hamidiye Eczacılık Fakültesi
172 Eyüp Kartal İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi
173 Tamer yıldırım İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT FAKÜLTESİ
174 Seray Bayram Kadir Has Üniversitesi Hukuk Fakültesi
175 Ruveyda Meryem Yener İstanbul Ticaret Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi
176 Abdullah Heval ÇELİK İstanbul Teknik Üniversitesi Maden Fakültesi
177 Enes Aydınalp Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Hukuk Fakültesi
178 Abdülkadir Demirkan Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi
179 Zeynep Zülal Öztürk İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi
180 Afra Sümeyra Gülmez Üsküdar Üniversitesi Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi
181 Tuba Serra Angın istanbul atlas üniversitesi dil edebiyat fakültesi
182 berivan tekin istanbul universitesi iletişim fakültesi
183 Hamza BALDEMİR Marmara üniversitesi İlahiyat fakültesi
184 Oğuzhan Başak GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ HUKUK
185 feyzanur tığlı marmara üniversitesi hukuk fakültesi
186 Beyzanur Uzun İstanbul Medipol Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi
187 AHMET NEDİM METİN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ HUKUK
188 Ahsen Nur Akyüz İstanbul sağlık ve teknoloji üniversitesi Sağlık bilimleri fakültesi
189 Yunus Hamza TÜRK Galatasaray Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
190 AHMET YASİR KABAKCI İSTANBUL RUMELİ SPOR BİLİMLERİ FAK
191 Yahya Erdem Eker İstanbul Ticaret Üniversitesi İşletme
192 Ahmet Eren Gür İstanbul Teknik Üniversitesi Fen Edebiyat
193 melek ünal 29 mayıs üniversitesi iktisadi ve idari bilimler fakültesi
194 elif nur erdogan istanbul okan üniversitesi tıp
195 Fatma Derya Öncel Acıbadem Üniversitesi Mühendislik Fakültesi
196 Enes Furkan Özçal İstanbul Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi İlahiyat Fakültesi
197 SEVDE ERTÜRK DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ
198 niyazi kabak sabahattin zaim üniversitesi eğitim
199 Ali Tarık Şahin Boğaziçi Üniversitesi Mühendislik Fakültesi
200 İsmet Özcan Marmara üniversitesi İlahiyat

 

MAVERA VAKFI 2020-2021 EĞİTİM YILI BURS KAZANAN ÖĞRENCİLER YEDEK LİSTE

 

Sıra No. Ad Soyad Üniversite Adı Fakülte Adı
1 Emine KAPLAN Adıyaman Üniversitesi Diş hekimliği fakültesi
2 ELANUR CAN KARS KAFKAS ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM FAKÜLTESİ
3 Abdulkadir Yıldırım Sakarya Üniversitesi Tıp Fakültesi
4 Beyza Sofioğlu Bursa Teknik Üniversitesi Mühendislik Ve Doğa Bilimleri Fakültesi
5 Ali Öztürk Düzce Üniversitesi Teknoloji fakültesi
6 Batuhan ORMAN Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi
7 Muhammet Burak Kaya Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi İlahiyat Fakültesi
8 Fatma Yalova Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi
9 Yusuf Talha KAYA Çanakkale On Sekiz Mart Üniversitesi Mühendislik Fakültesi
10 Taha Akça Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fakültesi
11 Talihe Bal Fırat üniversitesi Spor bilimleri fakültesi
12 Şüheda Türk Uludağ Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi
13 Şahin Kızılay Akdeniz Üniversitesi Diş Hekimliği
14 Yasemin Yetiş Bozok üniversitesi Tıp fakültesi
15 Uğur Ali Bingü Pamukkale üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler fakültesi
16 tuğba yavuz kırıkkale üniversitesi sağlık bilimleri fakültesi
17 Yasemin Genç Ege üniversitesi Ödemiş sağlık yüksekokulu
18 Aycan Efe Çağ Üniversitesi Hukuk Fakültesi
19 Ayşe Tutku Turcan Gaziantep üniversitesi İlâhiyat
20 Fatma Betül Bora Bingöl üniversitesi İlahiyat fakültesi
21 Miraç İlhan Gümüşhane Üniversitesi İlahiyat Fakültesi
22 Hasan Çelik Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Mühendislik Fakültesi
23 Ebru DUMAN Ağrı İbrahim Çeçen üniversitesi Fen-edebiyat fakültesi
24 Abdulvahap Gültekin Harran üniversitesi Harran üniversitesi tıp fakültesi
25 Vedat Erdemci Dicle üniversitesi Diş hekimliği fakültesi
26 sümeyya sami osmaniye korkut ata üniversitesi fen-edebiyat
27 Barkın Bozkuş Dicle Üniversitesi Hukuk Fakültesi
28 Berra Betül Ortatepe Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Turizm Fakültesi
29 Ali Sav Hacettepe üniversitesi Edebiyat Fakültesi
30 Azad aydın Bülent ecevit üniversitesi Hemşirelik fakültesi
31 azize er Batman ünüversitesi islami ilimler
32 Bilal ÖZ Erciyes Üniversitesi Mühendislik Fakültesi
33 Recep BAYKARA YALOVA MÜJENDİSLİK
34 RUZU BEHAN AKBULUT ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ
35 Berkant Gökbel Karabük Üniversitesi Mimarlık Fakültesi
36 ali tuna Pamukkale Üniversitesi Hukuk Fakültesi
37 Aslıhan kıran Kırklareli üniversitesi Fen edebiyat
38 Arzu kaya MANISA CELAL BAYAR UNIVERSITESI KULA MESLEKYUKSEKOKULU
39 MUHAMMED EMİN DURSUN HAKKARİ ÜNİVERSİTESİ BEDEN EĞİTİMİ SPOR YÜKSEKOKULU
40 Aynur Emre Tunceli Munzur Üniversitesi Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi
41 MEHMET VEYSEL ASLAN DİCLE ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
42 Merve Emin Kafkas Üniversitesi/ Kars Diş Hekimliği Fakültesi
43 Asiye Gümüşay Muş Alparslan Üniversitesi Uygulamalı Bilimler
44 Aysel Doğanalp Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Doğa Bilimleri ve Mühendislik Fakültesi
45 Şevval Yıldırım Manisa Celal Bayar Mühendislik Fakültesi
46 Ensar Aydınoğlu Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Tıp Fakültesi
47 Ahmet Ulu Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi
48 Sacide Nur SÜER Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi
49 Elif Nur Ekinci Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Tıp Fakültesi
50 Yağmur Aydın Ondokuz Mayıs üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi
51 Berfin Güleray Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Eğitim Fakültesi
52 deniz özcan Kocaeli üniversitesi mühendislik fakültesi
53 İbrahim kavak Kocaeli üniversitesi Tıp fakültesi
54 ayşe ertürk adıyaman üniiversitesi tıp fakültesi
55 Eda Karadağ Uludağ üniversitesi Fen Edebiyat fakültesi
56 Ayşe Akyel Van yüzüncü yıl üniversitesi Edebiyat Fakültesi
57 Burcu Şencan Tokat Gazioamanpaşa Üniversitesi Tıp fakültesi
58 ENES YILMAZ SELÇUK ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
59 Ayşe Yılmaz Erciyese Üniversitesi Mühendislik Fakültesi
60 Ertan TÜZÜKLÜ Muğla sıtkı koçman Iktisadi ve idari bilimler fakültesi
61 Bünyamin Gürbüz Fırat üniversitesi Spor Bilimleri
62 Ceylan Koç Hitit Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi
63 Ali osman şakı Dumlupınar üniversitesi Fen edebiyat fakültesi
64 Esra Kuşbey İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi
65 Mustafa Halit Hurşitoğuları Bursa Uludağ Üniversitesi Ziraat Fakültesi
66 Muhammet Ali Çapan Bursa Uludağ Üniversitesi Spor Bilimleri Faküllesi
67 Fatemeh ozbeki reccep tayyip erdoğan eğtim fakültesi
68 Hamata İdrissa Toure Ondokuz Mayıs Üniversitesi Fen-Edebiyat
69 abdulkerim mektebi ondokuz mayis üniversitesi tıp fakültesi
70 visam kadih DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ mühendislik fakültesi
71 Seid Mahamat Al Karabük üniversitesi İktsad ve idarı bilimleri
72 ABDULRAHMAN AL-ASHWAL Karabük Üniversitesi Sağlık Bilimleri
73 Hamada Abujazar Üsküdar Müh. Ve doğa bil. Fak.
74 Nardjim Hermann karabük üniversitesi mühendislik fakültesi
75 MOUTESSIM HASSAN ZIBER TOKAT GAZIOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK BİLİMLER FAKÜLTESİ
76 LÜEY ELHAC ALI ANADOLU ÜNİVERSİTESİ Iktisadi ve idari bilimler